Pilsēta cilvēkiem runā un rāda


Projekts


 

2022. gadā ar Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu esam iesākuši projektu “”Pilsēta cilvēkiem” runā un rāda”

Projekta mērķis ir, uzlabojot iekšējo un ārējo komunikāciju, sekmēt biedrības “Apvienība ”Pilsēta cilvēkiem”” atpazīstamību un palielināt iedzīvotāju atbalstu tās darbam.

Projekta ietvaros notiks 2 galvenās aktivitātes:
1. Organizācijas komunikācijas stratēģijas izstrāde un dalībnieku apmācības par dažādiem iekšējās un ārējās komunikācijas jautājumiem. Plānots, ka kopumā aktivitātē būs iesaistīti 20 – 25 organizācijas aktīvisti.
2. Video radīšana un publicēšana par Apvienības “Pilsēta cilvēkiem” darbības jomām un aktīvistiem. 5 video atraktīvā un saprotamā veidā radīs priekšstatu par pilsoniskās sabiedrības organizācijas darbības jomām, atbildībām, iespējām ietekmēt procesus sabiedrībā, iespējām iesaistīties šajā darbā, kā arī iepazīstinās ar organizācijas aktīvistiem.

Tādējādi tiks uzlabota biedrības saziņa ar sabiedrību, padarot to mērķtiecīgāku, efektīvāku, profesionālāku. Tas ļaus vēl precīzāk un ietekmīgāk nodrošināt organizācijas mērķu sasniegšanu. Iekšējās komunikācijas uzlabošana ļaus labāk izmantot visu biedru potenciālu, izstrādāt jaunas idejas un iesaistīt vēl vairāk atbalstītāju aktivitātēs.

Šajā projektā Aktīvo iedzīvotāju fonds atbalsta mūs 19.833,85 € apmērā, ar kuru palīdzību nolīgsim video aģentūras firmu, kas filmēs video un finansēsim apmācības biedriem.

Aktivitātes, sākot ar aktuālāko:

28. jūlija apmācības. Komandas dalībnieku potenciāla attīstīšana. Hard skills & soft skills.

14. jūlija klātienes tikšanās. Team building.

 

22. jūnija apmācības. Kampaņu efektivitātes mērīšana.

14. jūnija apmācības. Video reklāmas satura veidošana.

8. jūnijā biedrības dalībniekiem mācibas par sociālo tīklu ierakstu veidošanu praktiskā daļa.

2. jūnijā biedrības dalībnieki mācās par sociālajiem medijiem un kāds saturs sasniedz visvairāk lietotāju kurā medijā.

25. maijā biedrības “Pilsēta cilvēkiem” dalībniekiem notiek tikšanās ar lekciju vadītāju Santu Dunaisku, kurā visi iepazīstās kā arī Santa izstāsta par to, kā un par ko notiks tālākās lekcijas.

23. maijā izziņojam sociālajos tīklos, ka meklējam video filmētāju. Uz to atsaucās 13 video filmēšanas aģentūras/filmētāji.

https://www.instagram.com/p/Cd5C5YrAkOC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/PilsetaCilvekiem/posts/3242853655927909