PIEVIENOJIES “PILSĒTA CILVĒKIEM”

#Tevpiestāvētu labāka Rīga. Palīdzi Rīgai par tādu kļūt – pieveinojies mūsu komandai! Kļūstot par “Pilsēta cilvēkiem” dalībnieku, tu ātrāk tiksi pie cilvēkiem draudzīgas Rīgas un citām Latvijas pilsētām, jo būsi daļa no spēcīgas biedrības – tu padari stiprākus mūs, bet mēs padarām stiprāku tevi! Iesaistīties mūsu biedrībā tu vari neatkarīgi no vecuma, izglītības vai nacionalitātes, jo mūsu mērķis ir viens – padarīt pilsētu ielas un pilsētvidi labāku visiem iedzīvotājiem.

Kā “Pilsēta cilvēkiem” dalībnieks tu varēsi iesaistīties mūsu iekšējā darba platformā “Slack”, kurā tiek plānots un diskutēts par visu – sākot no topošajiem rakstiem un beidzot ar pasākumu organizēšanu. Tāpat varēsi piedalīties mūsu sanāksmēs. Darbojoties mūsu biedrībā vari iegūt arī jaunas zināšanas un pieredzi, kas noderēs profesionālajā karjerā, kā arī iepazīsi jaunus cilvēkus.

Lai kļūtu par “Pilsēta cilvēkiem” dalībnieku, aizpildi anketu un mēs ar tevi sazināsimies! Dalībnieka ikmēneša dalības maksa noteikta brīvi izvēlētā apmērā, bet ne mazāk par 2 EUR (samaksas kārtība).